להפוך את החוויה של השימוש היומי בסבון למשהו אחר

חוויה שחוצה את גבולות השימוש הרגיל

לטיפה זו מילה שפירושה בעברית לטיפה, בפרסית חמודה, ובערבית אהבה. סבונים איכותיים המיוצרים במתכון מיוחד המבוסס על מתכון משפחתי עתיק. סבונים בעבודת יד שסוד הכנתם עבר מדור לדור במשפחתנו.

אמנות ייצור סבונים אלו נעשית בעבודת יד, הם נבדקים בקפידה כדי להבטיח את שמירת איכותם הגבוהה. עיצובו של כל סבון בא לשקף את תולדות המשפחה והסיפור האישי שלנו, מה שהופך כל סבון לסבון אישי הנושא עליו סיפור.  אנו משתמשים בחומרי גלם המכילים מרכיבים טבעיים – מינרלים מים המלח ושמן זית כתית.


הקו של מוצרי דאלי מורכב מעיצובים שונים כדי להתאים את המוצר לאירוע שהקונה צריך, כגון: יום הולדת, לידה של ילד ולאירועים מיוחדים.
ישנה אפשרות לייצר מותג פרטי עם לוגו חברה ופרטים…

המשך

לב הוא שמו של הילד הצעיר במשפחתנו. בעקבות ההצלחה של קו המוצרים המקורי, פיתחנו מוצר שיפנק את הקטנטנים בכל האהבה והרוך שמגיעים להם. קו מוצרים זה המעוצב לפי דגמים מממלכת החיות, יגרום לקטנטנים לחייך כשיוזכר זמן האמבטיה…

המשך

מדונה, במשמעות אם, (ובתרגום גבירת שלי איטלקית – Madonna – קיצור של Mia Donna, לטיניט – Mea Domina) היא סמל המוכר והמְדַבר אל כל האנשים בלי הבדל בדת וזגע. מדונה – זה סמל של אם. ולכל אחד מאנשים יש אימא ואבא…

המשך

החמאם הטורקי המסורתי, שהיה נפוץ אז גם בארץ שימש לא רק לרחצה אלא גם למפגש חברתי. בתחילה היה מיועד לגברים בלבד, ובמשך הזמן נבנו חדרי חמאם נפרדים גם לנשים לרחצה בחמאם נילווה לעתים תהליך של עיסוי ופינוק. קו מוצרי סבוני אמבט…

המשך

לָטיפה פירוש המילה בעברית

משמעות המילה לטיפה בעברית ובפרסית – לְטיפה. הסוד של סבונים אלו מבוסס על מותג משפחתי איכותי העובר מדור לדור במשפחתנו. אמנות ייצור סבונים היא אמנות עבודת יד. מדובר בייצור מוקפד במיוחד של סבונים שנבדקים בקפידה כדי להבטיח את שמירת איכותם הגבוהה. עיצוב הסבונים מתוכנן גם הוא בקפידה כדי להעניק לסבונים מראה אסתטי , ייחודי ומקורי. 

מארזי מתנות
מארז מתנה ליולדת

לָטיפה'ס ארט

סבוני לטיפה  הם עסק משפחתי הנמצא בבית מלאכה קטן ביפו. לכל אחד מהעובדים יש חלק במוצר, בין אם זה בתכנון, בין אם בעיצוב ובין אם  במציאת הניחוח המתאים. אנחנו שואפים ליצור מוצר מושלם המשלב בתוכו גם ניחוח משכר, גם מראה אסתטי, גם רכות וגם את הסיפור ההיסטורי. סבונים ריחניים של לטיפה אהובים במיוחד ברחבי ארצות הברית וישראל. 

העובדים שלנו

סבוני לטיפה מיוצרים בעבודת יד 100 אחוזים. אלו הם סבונים איכותיים במיוחד שמיוצרים על-ידי עובדינו המסורים שדואגים שכל סבון יהיה מושלם. מחצית מעובדינו הינם אנשים בעלי צריכים מיוחדים מעמותת רעות

מארז מתנה לגבר
מארזי סבונים

מארזי מתנות

מארזי המתנות שלנו מכילים סבונים במגוון עיצובים, ריחות וצבעים שונים. כל הסבונים נעשים בעבודת יד ממרכיבים טבעיים. במארזים תוכלו לשים סבון פנים מומלץ, סבוני גוף וסבונים לילדים. 
ניתן להזמין מארזי מתנות לארגונים וחברות עם לוגו ייחודי על המארזים. 

חומרי גלם

אנו משתמשים בחומרי גלם מעולים הכוללים מינרלים מים המלח ושמן זית כתית. קו סבוני הילדים שלנו כולל חומרי גלם אלוורה, שמן חוחובה וקלנדולה הידועים כחיוניים לעורם של הקטנטנים. היות והסבונים מיוצרים בעבודת יד ייתכנו שינויים קלים בצבע מפעם לפעם.

סבון אורגני

הסבונים של לטיפה מעולים לשימוש עצמי, ליצירת חווית רחצה יוצאת דופן, אך גם כמתנה לכל אירוע. ניתן למתג אותם ולחלק אותם כמוצר קידום מכירות מצוין בבתי מלון, צימרים או בכל מקום אחר. הסבונים שלנו, כאמור, מיוצרים לפי מתכון עתיק שעובר במשפחה שלנו שנים רבות וארוכות, מה שמבטיח את איכותם הגבוהה של הסבונים. הסבונים האלו מכילים את כל מה שהעור שלכם זקוק לו כדי להיות נעים ורך במיוחד.