סבונים ריחניים

סבונים ריחניים

ריח טוב שמופץ למרחקים עושה פלאים. הוא מעורר את כל בלוטות והחושים ועושה הרבה נעים. סבונים ריחניים הם דרך מושלמת להפיץ ריח טוב גם לסובבים אך גם לעצמנו. אין דבר כיף יותר מלהתרחץ עם סבון ריחני שהריח שלו נישא למרחקים ונשאר על הגוף למשך זמן רב. אנחנו בלטיפה מקפידים על ייצור סבונים בריחות נעימים ומגוונים שנשארים הרבה זמן על הגוף. הסבונים שלנו מכילים מינרלים מים המלח, חומרים איכותיים , וריחות קסומים במיוחד. תתכוננו להתמכר…

סבונים ריחניים תוצרת הארץ

סבוני לטיפה מיוצרים בארץ ישראל כבר שנים רבות וארוכות. מדובר במתכון משפחתי עתיק יומין שעובר במשפחתנו כבר שנים. הסבונים שלנו מכילים מינרלים ייחודיים מים המלח שעושים פלאים לעור. קניית סבונים תוצרת הארץ עושה גם טוב לכלכלה, אך גם מבטיחה איכות גבוהה ושימוש בחומרים הטובים ביותר. סבוני לטיפה מגיעים במגוון עיצובים עדינים ומעודכנים ולכן יכולים לשמש כמתנה לחברה, מתנה לאמא, מתנה ליולדת או לכל מישהו יקר ואהוב אחר. בסבוני לטיפה מחכים לכם  מארזי מתנות  שהושקעה בהם מחשבה רבה בעיצוב, באריזה ובבחירת המוצרים.

פרחי סבון ריחניים

סבוני לטיפה הם לא רק סבונים. מדובר בסבונים מעוצבים שקיימים בהמון צורות וצבעים ולכן יכולים לשמש כמתנה משמחת ומרגשת. תוכלו למצוא אצלנו פרחי סבון ריחניים, סבון צפרדע, סבון דג, סבון בצורת לב ועוד המון עיצובים מעודכנים. סבון פרח שלנו, למשל, הוא מוצר עדין עם ריח נפלא שנחשב לאהוב במיוחד על לקוחותינו. ריח הסבון הוא פרמטר חשוב מאוד בבחירת הסבון שלכם, ולכן לא כדאי להקל בכך ראש. כדאי לבחור בריח שיתאים לגוף שלכם, שיהיה נעים לכם להריח אותו ולהסתובב איתו למשך שעות ארוכות.

סבונים ריחניים לילדים

עורם של הילדים הוא עדין ורגיש במיוחד ובגלל זה עלינו לדאוג להם לסבונים באיכות גבוהה. ליין סבוני הילדים של לטיפה מעוצב בצורות ובצבעים שהותאמו במיוחד לעולמם של הילדים. תוכלו למצוא סבון בצורת אריה, סבון בצורת קוף ועוד שלל עיצובים ילדותיים מקסימים. ריחות סבוני הילדים שלנו עדינים ונעימים ומתאימים כמו כפפה ליד לעורם הרך של הילדים. חווית הרחצה עם סבוני הילדים של לטיפה הופכת לקלה, פשוטה , ומיוחדת הרבה יותר.