סבונים מעוצבים

סבונים מעוצבים

סבונים מעוצבים הם מוצרי טיפוח לכל דבר, אלא שהעיצוב המיוחד שלכם מוסיף להם יוקרה ואיכות שלא ניתן למצוא בסבונים רגילים. עיצוב סבונים אפשרי רק בסבונים מוצקים שידועים בתכונות המצוינות שיש להם. בסבוני לטיפה תמצאו מגוון רחב של סבונים מעוצבים בקווים נקיים ובעיצובים חדשניים ומעניינים. הסבונים המעוצבים שלנו יכולים לשמש כמתנה מקורית לימי הולדת, לחגים, לעובדים, ליולדת או לכל מישהו חשוב אחר. בנוסף לעיצוב הייחודי, סבוני לטיפה מכילים שמנים ומינרלים החיוניים לטיפוח מושלם של העור.

אישור מכירת סבוניםסבונים איכותיים ומעוצבים

אנחנו בסבוני לטיפה מקפידים מאוד על איכות הסבונים שלנו כמו גם על העיצוב המיוחד שלהם. הסבונים שלנו מיוצרים ממש כאן בארץ ישראל ומכילים את כל הטוב שיש בים המלח. אנחנו משקיעים מחשבה רבה בעיצוב הסבונים כדי ליצור מוצר שהוא גם איכותי וגם אטרקטיבי. חווית הרחצה עם סבוני לטיפה המעוצבים הופכת למפנקת ויוקרתית במיוחד. ניתן למצוא אצלנו מארז מתנה ליולדת ובו יהיו סבונים מפנקים במיוחד שמתאימים לעורן הרגיש של נשים אחרי לידה.

סבונים מעוצבים לילדים

קו המוצרים "לב" שלנו הוא קו מיוחד שמכיל סבונים שהותאמו במיוחד לילדים. סבוני הילדים של לטיפה מעוצב בצורה של חיות מתוקות שאהובות במיוחד על הילדים. מדובר בסבונים שמכילים מינרליים ושמנים שמצוינים לטיפוח עור עדין ורגיש כמו עורם של הילדים. עם סבוני הילדים המעוצבים של לטיפה אין יותר מלחמות על מקלחת ושעת הרחצה הופכת לנעימה וקלה לכולם.

סבונים ריחניים

אחד הדברים החשובים ביותר בסבון הוא הריח שלו. סבון טוב הוא סבון שהריח שלו נשאר על הגוף למשך שעות רבות בצורה נעימה ושאינה חזקה מידי. המינון בריח הסבון צריך להיות מדויק, לא חזק מידי ולא חלש מידי, והדבר החשוב ביותר הוא שעליכם לאהוב את ריח הסבון שלכם. סבוני לטיפה מגיעים במגוון ריחות נעימים ומאוזנים במיוחד. מגוון הריחות הוא באמת גדול, כך שכל אחד יכול למצוא ריח שאהוב עליו.