סבונים מוצקים

סבונים מוצקים

סבונים מוצקים הם סבונים איכותיים במיוחד שצורתם המוצקה מאפשרת לשמור על כל המינרלים והחומרים שבהם בצורה הטובה ביותר. סבון מוצק הוא הסבון הטוב ביותר לטיפוח העור והוא יוצר חווית רחצה מפנקת במיוחד. סבוני לטיפה מיוצרים על פי מתכון שעובר במשפחה שנים רבות ומכילים שמנים ומינרליים מלב ליבו של ים המלח.

אישור מכירת סבוניםסבונים מוצקים בעיצובים מיוחדים

מחפשים סבונים בעיצוב מיוחד? כאלה שיכולים להיות מתנה מקורית ומיוחדת לכל אירוע? בסבוני לטיפה מחכים סבונים בדיוק מהסוג הזה. הסבונים המוצקים שלנו מגיעים במגוון עיצובים מעודכנים ויפים במיוחד. ישנם סבונים מעוצבים לילדים, לנשים ולגברים. ניתן לשלבם במארזים מיוחדים, לבחור מבין מגוון הריחות והצבעים הקיימים ולהעניק אותם במתנה לכל אחד. בניגוד לסבון הנוזלי,  את הסבון המוצק ניתן לעצב בצורות מעניינות שהופכות אותו למוצר טיפוח מיוחד ואיכותי.

סבון מוצק איכותי

הסבונים המוצקים של סבוני לטיפה הם סבונים מזינים במיוחד שמושלמים לטיפוח העור. הם מכילים רכיבים טבעיים כמו קלנדולה ושמנים ארומטיים מים המלח שהצורה המוצקה של הסבון מצליחה לשמור עליהם לאורך זמן רב. הסבונים שלנו מגדירים מחדש את המושג פינוק ומצליחים לגרום לכל מי שמשתמש בהם להתאהב. מחפשים סבונים לגבר ? גם אותם תמצאו אצלנו במגוון עיצובים מעודכנים וכמובן בצורה מוצקה שהופכת אותם לסבונים איכותיים שמושלמים לטיפוח עורם של הגברים.

סבון מוצק טבעי

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים מוצרי טיפוח טבעיים שמיוצרים בעבודת יד והם נטולי מרכיבים מלאכותיים. בלטיפה מחכים לכם מגוון רחב של סבונים מוצקים בריחות שונים, בצבעים שונים ובעיצובים שונים. המשותף לכל הסבונים הללו הוא שהם מוצקים ומיוצרים מחומרים טבעיים בלבד. אנו מקפידים על ייצור טבעי , ללא התערבות מכונות, מה ששומר על איכות גבוהה במיוחד של הסבונים. אלו סבונים שמתאימים גם לשימוש על-ידי ילדים בזכות הרכיבים המיוחדים שבהם המתאימים לעור עדין ורגיש.