סבונים למכירה

סבונים למכירה

יש את הסבונים הרגילים שניתן להשיג בכל סופר או בכל אחת מחנויות הפארם, ויש את סבוני לטיפה. סבוני לטיפה הם סבונים ייחודיים שמיוצרים ממש כאן בארץ ישראל מתוך אהבה גדולה לתחום. הסבונים שלנו מכילים רכיבים טבעיים והמון שמנים ומינרליים איכותיים במיוחד.

סבונים למכירה בצורות מיוחדות

סבוני לטיפה הם סבונים מיוחדים שהמון מחשבה הושקעה בעיצוב שלהם. ניתן להשיגם במגוון צורות וצבעים, כך שהם יכולים לשמש כמתנה מצוינת גם לעצמכם אך גם לכל אחד אחר. בנוסף לצורות כמו לב ופרח תמצאו אצלנו מגוון צורות מיוחדות המתאימות במיוחד לילדים. מדובר על סבונים למכירה בצורת חיות האהובות במיוחד על הקטנטנים.

אישור מכירת סבונים

סבונים לילדים

סבונים לילדים אלו סבונים שמיוצרים מחומרים טבעיים ומכילים מינרלים ושמנים שמותאמים לעור עדין. עור הילדים בגילאים הצעירים הוא עדין ורגיש וצריך לבחור בקפידה את הסבונים שבהם נשתמש. סבוני לטיפה המיוצרים בארץ ישראל מכילים את כל הטוב שבים המלח שידוע כחיוני כל-כך לעור הילדים. הסבונים מגיעים במגוון ריחות נעימים במיוחד שנשארים על העור זמן רב.

מתנות לחג

סבוני לטיפה הם המתנה המושלמת לחג. בחגים נהוג לתת מתנות קטנות שעושות שמח ונעים בלב. הסבונים שלנו הם בדיוק כאלה ולכן הם מתאימים כל-כך לחג. ניתן לבחור בסבונים בודדים או במארזי הסבונים המוכנים שלנו ולעשות חג באמת שמח לכל מי שיקבל אותם. סבוני לטיפה מגיעים בצורה מוצקה ובמגוון עיצובים עדכני ואסתטי.