סבונים לילדים

עורם של הילדים הוא רך ועדין ועלינו לבחור בקפידה את הסבונים שבהם נשתמש. לא כל הסבונים יכולים בתור סבונים לילדים אלא רק אלו שמכילים את השמנים והמינרליים העדינים ביותר שמתאימים לעורם של הקטנטנים. אנחנו בסבוני לטיפה ממש לא מתכוונים להפקיר את הדור הצעיר ופיתחנו ליין מיוחד של סבונים לילדים שעומדים בדיוק בדרישות האלו. בנוסף להיותם חיוניים לטיפוח העור, הם גם מעוצבים בצורות של חיות אהובות כדי שיהיה לילדים חווית רחצה מיוחדת.

סבונים לילדים בעיצובים מיוחדים

הורים לילדים קטנים וודאי נתקלו לא פעם בעימותים על המקלחות היום יומיות. קו סבוני הילדים שלנו "לב" תוכנן בדיוק כדי למנוע את העימותים הללו. מדובר בליין של סבונים מעוצבים בצורות של חיות שאהובות במיוחד על ילדים.  העיצובים האלו הופכים את הסבונים לאטרקטיביים ואת שעת הרחצה לנעימה הרבה יותר. תגידו סוף לריבים על המקלחות!

סבונים לעור עדין

כפי שציינו, לא כל סבון יכול לשמש כסבון לילדים. סבונים לילדים צריכים להכיל רכיבים טבעיים בלבד שמתאימים לשמש כמוצר טיפוח לעור רגיש ועדין כמו של הילדים. סבוני לטיפה הם בדיוק כאלה והמתכון המיוחד שלפיו הם מיוצרים הופך אותם לסבונים המושלמים לילדים. אלו סבונים ריחניים , בעיצובים מדליקים של חיות, שאהובים במיוחד על ילדים מכל רחבי העולם.

מתנות מיוחדות לילדים

סבוני "לב", ליין סבונים לילדים של לטיפה, הם המתנה המושלמת לילדים לאירועים כמו ימי הולדת, נפילת שן, חגים או כל אירוע אחר. מעבר לעובדה שמדובר במוצר טיפוח באמת איכותי, הסבונים האלו הם גם מתנה מקורית שילדים לא מקבלים בדרך כלל. המקוריות הזו הופכת את הסבונים למתנה האולטימטיבית והאטרקטיבית ביותר.