מתנות ממותגות

מתנות ממותגות

מחפשים מוצר קידום מכירות שימושי ואיכותי? מחפשים מתנות ממותגות לעובדים שלכם? כאלה שיהיו גם מפנקות וגם יסמלו שייכות לחברה? יש לנו רעיון מצוין בשבילכם.. סבוני לטיפה האיכותיים והמפנקים הם מוצר שכולם ישמחו לקבל. מדובר בסבונים איכותיים ומפנקים שהופכים את חווית הרחצה למשהו אחר שלא הכרתם. את אריזת הסבון ניתן למתג לפי בחירתכם, מה שיצור מתנות ממותגות באמת שימושיות ולא כאלה שמונחות בארון. הסבונים עשירים במינרלים ובשמנים מלב ליבו של ים המלח ומכילים את כל מה שדרוש לטיפוח העור.

מתנות ממותגות לאירועי קידום מכירות

תערוכות, כנסים ואירועי קידום מכירות כאלה ואחרים הם אירועים שמהווים הזדמנות פז לשווק את העסק שלכם. מתנות ממותגות הן דרך מעולה לשיווק העסק בצורה חכמה ובלתי מעיקה. סבוני לטיפה הם מתנה איכותית ומפנקת שמתאימה גם לנשים, גם לגברים ואפילו לילדים. נוכל למתג את האריזה בהתאם למותג שלכם וכך ליצור מוצר אטרקטיבי ואיכותי.

מתנות לעובדים

סבוני לטיפה הם המתנה המושלמת לעובדים שלכם לכבוד החג, ימי הולדת או כל אירוע אחר שמתקיים בחברה. תוכלו לבחור לרכוש מארזי מתנה לעובדים ולמתג אותם בהתאם לסמלי החברה. סבוני לטיפה הם סבונים מוצקים, אסתטיים ונעימים במיוחד שמכילים את כל הרכיבים לטיפוח מושלם של העור.

אישור מכירת סבונים

סבונים ממותגים

אצלנו בסבוני לטיפה תמצאו מגוון דגמים של סבונים מעוצבים בצבעים שונים, צורות שונות וריחות שונים ונעימים במיוחד. את האריזות נמתג לפי רצונכם והרי לכם סבונים ממותגים שיכולים לשמש כמתנה המפנקת ביותר שתוכלו לתת למי שתבחרו.