מארזי מתנות

מארזי מתנות

מתנות הן הדרך המושלמת להפגין אהבה או להוקיר תודה למישהו חשוב. לעיתים מילים לא יספיקו בשביל לתאר רגשי אהבה והערכה, אבל מתנות יעשו את זה מצוין.  מתנות מוצלחות הן מתנות שימושיות שמשמחות ומרגשות את מי שמקבל אותן. מארזי המתנות של לטיפה יוצרו בקפידה ובמחשבה עמוקה על האדם שיקבל אותם. הם מכילים בדיוק את מה שצריך כדי לעשות הרבה נעים- גם בגוף וגם בלב. במארז המתנות תמצאו סבונים איכותיים בעבודת יד שמכילים מינרלים מים המלח, ומיוצרים במגוון צורות, צבעים וריחות.

מארזים לחג

כשמגיע חג גדול כמו פסח או ראש השנה, כולם מתחילים לשבור את הראש על איזה מתנות לקנות. אנשים הולכים מחנות לחנות ומחפשים ללא הרף אחר המתנה המושלמת. המשימה הזו יכולה לעיתים להיות כל-כך ארוכה ומתישה עד שכל החשק נעלם לו. אז אפשר לקנות עוד פעם שוקולד, אפשר גם יין או עוד סט מצעים, ואפשר לעשות את זה מיוחד הרבה יותר. מארזי המתנות של לטיפה יכולים להיות מתנה נפלאה לחג לאנשים שבאמת חשובים לכם. המארזים שלנו יוצרו כמתנה נהדרת לאנשים אהובים במיוחד והיא חוסכת זמן וכאבי ראש רבים. במארזים תמצאו סבונים במגוון צורות וצבעים כמו למשל : סבון בצורת צפרדע, סבון בצורת קוף , אריה,  סבון מדונה ועוד המון צורות וצבעים שמתאימים למבוגרים ולילדים כאחד.

מארזי מתנות לעובדים

העובדים שלכם בעסק הם אנשים חשובים במיוחד. הם חשובים להצלחת העסק לא פחות מכם, והרגשתם הטובה בעבודה תשפיע בהכרח על יעילותם. מסיבה זו מומלץ ורצוי מידי פעם לפנק את העובדים שלכם. אנחנו לא חושבים שעליכם לתת להם מתנה בכל יום, אבל בהחלט כדאי שתתנו להם מתנות קטנות אחת לכמה זמן. אין לכם מושג כמה שזה ישפר את הרגשתם במקום העבודה וכך גם את האווירה כולה. תוכלו להזמין מארזי מתנות ממותגים עם לוגו החברה או בית העסק וכך ליצור אפילו פרסומת נוספת מבלי להשקיע מאמץ רב.

סבונים ממותגים
סבון אורגני
מארזי מתנות לגברים, נשים עובדים וחברות

מארזי מתנות ליולדת

אחת ההתלבטויות הגדולות שקיימות בעולם המתנות היא מה לקנות ליולדת. אישה אחרי לידה היא אישה שעבר חוויה עוצמתית ומרגשת במיוחד, ובגלל זה מגיעות לה מתנות מיוחדות. מארזי המתנות של לטיפה מתאימים במיוחד כמתנה ליולדת. יש בהם כל מה שדרוש כדי לפנק ולשמח, וזה הרי בדיוק מה שאישה אחרי לידה זקוקה לו. המינרלים והחומרים הטבעיים והאיכותיים שנמצאים בסבונים מתאימים לעורן העדין של נשים אחרי לידה ומטפחים אותו בצורה מושלמת.